POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 29414

Start


Hotel położony jest w malowniczym parku leśnym oddalonym od centrum miasta zaledwie 500-700 metrów. Obiekt składa się z 5-ciu budynków. Posiadamy dużą bazę zabiegową, podgrzewany w okresie letnim basen znajdujący się na zewnątrz budynku.

Położenie hotelu sprzyja wieczornym spacerom, imprezom plenerowym typu grill. Organizujemy dansingi i imprezy okolicznościowe. Specjalnością naszej restauracji jest kuchnia polska i potrawy z dziczyzny. Teren hotelu wraz z parkingiem jest dobrze oświetlony.

Sama miejscowość posiada dużo szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Do końca lipca 2008 roku ma być oddana do użytku kolej gondolowa na Stóg Izerski. Stanowimy bardzo dobry punkt wypadowy do Niemiec i Czech. Do przejścia granicznego z Czechami jest od nas 5 kilometrów, natomiast do Niemiec 40 kilometrów. W zasięgu jednodniowej wycieczki znajduje się również stolica Czech Praga. Dojazd. Do hotelu należy kierować się w stronę centrum, a dokładniej w stronę basenu miejskiego, stadionu. Jesteśmy położeni pomiędzy basenem miejskim, a stadionem.Fotka 7
Fotka 1
Fotka 8
Fotka 3
Fotka 2
Fotka 6